Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Bank JP Morgan Chase zadebiutuje w Polsce

(1)
Rząd zaprosił do Polski JP Morgan Chase, czyli Donalda Trumpa pośród banków.
  • 2017-10-02 17:45 | k1harper

    pytanie stawiam poco w Polsce

    nastepny bankster z wredna opinia, ktory dokona braindrain, po polonizacji bankow zakreci sie kolo nich by im sie wiodlo jak najgorzej, nastepnie przejmie je za bezcen, w jakim celu wpuszcza sie lisa miedzy kury, 3000 miejsc pracy, totalna bzdura, nie ma zaloze sie w budzecie tego banku takiej opcji, jesli juz to wydrenuje informacje z rynku polskiego w celu nieprzyjaznych przejec