Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Przy-PISy Redaktora Naczelnego

(1)
Ta władza we wszystkim, co robi, ma jakąś trudną do zrozumienia nadwyżkę arogancji i agresji.
  • 2017-10-03 14:54 | stok

    Społeczeństwo w likwidacji

    W końcówce rządów Tuska, Kopacz i Kosiniaka dzietność kobiet w Polsce spadła do 1,32 według Unii Europejskiej [według GUS jeszcze gorzej - 1,29]. To 27. wynik na 28 krajów Unii. Po 2 latach rządów PiS dzietność wzrosła do ok. 1,44, co daje nam 21. miejsce na 28 krajów członkowskich UE. ONZ przewiduje, że podniesiemy dzietność do 1,75. Tylko pod tym warunkiem zapobiegniemy zmniejszeniu ludności Polski poniżej 21 milionów obywateli, przy założeniu zerowego salda migracji. Za Jaruzelskiego, czyli za 'komuny' średnia dzietność wynosiła 2,28. Liczby pokazują, że działania postsolidarnościowców prowadzą do fizycznego zaniku narodu.