Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Ruszyły procesy uczestników antyrządowych protestów

(3)
 • 2017-10-03 18:17 | snakeinweb

  Żadna demokracja

  Polska nie jest krajem demokratycznym. Polska jest dyktaturą partyjną partyjnych bandytów, nie wybieranych w wolnych, powszechnych i równych wyborach. Polacy nie mają możliwości oddolnego i suwerennego wybierania własnych kandydatów do Sejmu (nie mając możliwości ich swobodnego zgłaszania bez pośrednictwa partyjnych mafii) a więc władza partyjnych bandytów jest nieprawowita i nielegalna. Tak jak była władza hitlerowskiego i komunistycznego okupanta.

  Żaden szanujący się obywatel nie bierze udziału w sfingowanych pseudodemokratycznych wyborach.
 • 2017-10-04 12:56 | Obserwer

  Re:Ruszyły procesy uczestników antyrządowych protestów

  To co proponujesz @snakeinweb w zamian za wybory?
  Siedzenie w domu dalej takich jak Ty w czasie demonstracji czy wyborów?
  Co taka postawa ma zmienić, gdy 50% nie pójdzie do urn?
  Jakim innym sposobem chcesz to co nazywasz psudademokracją, chcesz zmienić na demokrację?
  Sposobem reprezentowanym przez kukizowskiego przedstawiciela niejakiego Tyszkę, który jawnie i bezceremonialnie proponuje i popiera bezprawne zmiany w postaci karykaturalnych propozycji w sądach?
  Czy za przykładem prezydenckich popleczników lekceważenie na żywca prawa konstytucyjnego jako leczenia niedowładu sadowniczego bezprawiem, kłamstwem i złudzeniem reformy?
  To ma być antidotum na braki ewidentne w systemie przez lekceważenie Twojego i mojego prawa wyborczego i siedzenie w domu?
  Tak ma powstać demokracja, rządy prawa, prawna przewidywalność i poczucie stabilności?
 • 2017-10-09 15:00 | J.E. Baka

  Re:Ruszyły procesy uczestników antyrządowych protestów

  Drogi @Obserwerze. @Snakeinweb chciał znaleźć wzniosłe uzasadnienie dlaczego nie chce mu się ruszyć czterech liter i zagłosować. No i znalazł. Teraz zaś siedzi przed komputerem i biadoli, że w Sejmie nie ma ludzi, którzy by go reprezentowali. Ano - nie ma, bo nie zagłosował.