Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Przy-PISy Redaktora Naczelnego

(3)
Radykalny posybilizm tej ekipy niszczy resztki reputacji poprzedniej władzy i obezwładnia dzisiejszą opozycję.
 • 2017-10-03 19:47 | Laclos

  Pif paf i Ciemny Lud zniknie...:)))

  Za drzwiami szczęśliwie czeka wprowadzenie prawa zezwalającego na posiadanie broni. Nie tylko runa resztki imposybilizmu dzięki odstrzałowi durnych i przesadnych legitymistów, ale będzie można też w ten sam sposób spróbować ograniczać bazę spoleczna rzadów PiS-u:)))
 • 2017-10-05 13:31 | artur702

  Re:Przy-PISy Redaktora Naczelnego

  Elita pisopatycznych miernot sądzi, że ich to nie dotyczy. Zderzą się z bolesną prawdą.
 • 2017-10-07 17:29 | prenumeratorpolityki

  Ech pomarzyc

  .... ze prezydent Kwasniewski nie podpisuje konkordatu,
  .... ze rzad PO-PSL kolanem przeprowadza przez parlament zmiane konstytucji aby malzenstwa homoseksualne byly legalne w Polsce
  .... ze min Cwiakalski dyscyplinuje sedziow i ku uciesze spoleczenstwa wreszcie sie cos w sadownictwie zmienia....
  ... min edukacji wyprowadza religie ze szkol...

  no wlasnie... mozna sie z programem PiSu nie zgadzac, ale imponuje mi ich determinacja we wprowadzaniu zmian... bez hamletyzowania latami jakie grupy spoleczne na tym ucierpia i czy wplynie to na sadaze... a jak widac ludzie cenia sobie konsekwencje... a nie hamletyzowanie i ciepla wode w kranie... bo czym wytlumaczyc ze kolejne zmiany ktore antagonizuja nauczycieli, rodziocow dzieci w wieku szkolnym, wojsko, policje, sedziow, rolnikow... czyli wg wszystkich regul sondaze powinny spadadc... a tu prosze ROSNA!!