Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Tajemnicza śmierć modelki: czy kiedykolwiek poznamy prawdę?

(1)
Śledztwo w sprawie śmierci Karoliny Kaczorowskiej już dwukrotnie zamknięto. Wiele wskazuje, że za każdym razem robiono to przedwcześnie.
  • 2017-10-05 12:29 | Gin77

    Brawo!

    Świetny artykuł-wreszcie ktoś napisał z sensem i bez ogródek.Dziewczyna została zamordowana bo zaczynała fikać ludziom dla których zarabiała duże pieniądze.Zbierała na nich kwity by sie z tego środowiska wyrwać i to ją zgubiło.O prokuraturze z Jeleniej Góry nawet nie wspomne bo szkoda na nich czasu i nerwów.Napisze tylko tyle że nazywanie tego co robią pracą to obelga w kierunku ludzi pracy.Pozdrawiam autorkę i jeszcze raz gratuluje :)