Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Nagroda Nobla dla Kampania na rzecz Likwidacji Broni Nuklearnej

(1)
2017-10-06 11:52 | jakowalski
Żyjemy w świecie, w którym ryzyko wykorzystania broni atomowej jest większe, niż było od długiego czasu. Niektóre kraje unowocześniają swoje arsenały nuklearne. Istnieje realne zagrożenie że więcej państw spróbuje zdobyć broń atomową, co widać na przykładzie Korei Północnej - oświadczył Komitet Noblowski. Podkreślono, że broń atomowa jest stałym zagrożeniem dla ludzkości i życia na ziemi.
Komitet podkreślił, że nie wystarczy skupić się na krajach pracujących nad Bronia atomową, jak Korea Płn. - Kolejny krok na drodze do świata wolnego od broni atomowej musi być podjęty z udziałem państw, które posiadają arsenał nuklearny - ocenił Komitet.
Rozumem więc, że wystąpi on też przeciwko nielegalnemu posiadaniu broni jądrowej przez Izrael. Tylko dlaczego boi się o tym głośno mówić?