Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Lewandowski pobił prawie 40-letni rekord zdobytych goli w reprezentacji

(1)
Licznik napastnika Bayernu zatrzymał się na pięćdziesięciu, co sprowokowało kolejny wysyp hymnów na jego cześć.
  • 2017-10-06 13:38 | 60vito

    Robert

    Niezaprzeczalną zasługą Roberta Lewandowskiego jest uświadomienie młodym sportowcom, że droga do kariery sportowej wiedzie przez ciężką pracę i higieniczny tryb życia. Lewandowski nie miał pijackich epizodów, nie odpuszczał treningów. Gdy grał w Borussii Dortmund, śmiano się że nie potrafi strzelać wolnych. Teraz jest mistrzem. Młodsi piłkarze coś dzięki niemu zrozumieli.