Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Pisowskie państwo pełne przesądów

(1)
Co robić, kiedy państwowa władza nie tylko nie walczy z zabobonami, ale je wręcz wspiera?
  • 2017-10-07 18:57 | polak w Idaho

    to nie jest problem specificzny dla Polski...

    zyje w USA od paru dziesiatkow lat, i obserwuje zalew ciemnoty i aktywnej ignorancji (nie wiem, nie chce wiedziec, i co mi zrobicie?). Nastawienie amerykanskich wladz do problemow spolecznych i swiatowych to w duzej mierze holdowanie utartych pogladow, zabobonow, myslenia magicznego, i zbywania problemow gadanina. Od zmiany klimatu poprzez wymiar "sprawiedliwosci", problem ubostwa, prohibicje narkotykowa - wszystko to samo. Groteskowa prezydentura Trumpa dostarczyla takim nastawieniom szerokiego pola do popisu, ale obecne one byly w USA od zawsze, choc oczywiscie nie w takim natezeniu.