Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Postczłowiek, czyli Bóg?

(3)
2017-10-10 22:07 | JanKalema
Szanowna autorka artykułu zafundowała Szanownej Redakcji bełkot intelektualny. Ileż tu podlizu i przymlasku miłościwe nam rządzącemu Kościołowi.
Tenże od dawna nie ma intelektualnie nic do powiedzenia zajęty utrwalaniem władzy i gromadzeniem dóbr materialnych. (Tu niedościgłym mistrzem został Karol Wojtyła wzruszony ubóstwem zachodnich kościołów.)
W końcu od dawna wiemy(a któż to powiedział pierwszy ?) że religia to fałszywy system praw przyrody i równocześnie zespół fałszywych wskazówek postępowania.