Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Generalnie jest OK. Nowy raport o tym, jak się Niemcom żyje w Polsce

(2)
Jak sobie Niemiec w Polsce radzi? Mamy na wyłączność nowy raport Instytutu Spraw Publicznych.
 • 2017-10-14 19:50 | 60vito

  Niemcy

  ,,Szwaby do domu" usłyszeć w kraju z którego tylko w ostatnich latach wyemigrowało około 3 mln ludzi,w tym blisko milion do Niemiec?
 • 2017-10-17 00:22 | woytek

  Re:Generalnie jest OK. Nowy raport o tym, jak się Niemcom żyje w Polsce

  Czy w Niemczech możliwa jest głodówka lekarzy, wykształconych za darmo, za pieniądze podatnika? Czy politycy niemieccy, z opozycji politycznej by popierali taki strajk? Czy niemiecki minister obrony narodowej by się publicznie przyznał , że znalazł na taśmie rejestratora wybuch, którego nie było , bo samolot runął na ziemię we mgle, a powinien odlecieć na zapasowe lotnisko?

  Czy taki normalny, racjonalnie myślący Niemiec może dobrze się czuć w Polsce ?
  Widocznie może, jezeli chce mieszkać.
  Jeżeli można w Polsce mieszkać i czuć się dobrze , bedąc racjonalnie myślacym Niemcem , to może oni są też trochę szaleni , ale nie przyznają sie do tego, bo nie wypada.