Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Antyimigranckie dekrety Trumpa to już tylko buble prawne jego administracji

(7)
Wyborcy Trumpa i tak będą usatysfakcjonowani. Nie lubią muzułmanów i w ogóle „obcych”.
 • 2017-10-19 10:52 | SŁOWIANIN STANISŁAW

  Antyemigracyjne dekrety

  Wszak wyborcy Trumpa to potomkowie emigrantów.Skąd tyle politycznego chamstwa w stosunku do innych emigrantów.Tak sobie myślę,że emigrant to też dziecko Boga i na jego podobieństwo. Wyborcy z Bogiem na ustach.
 • 2017-10-19 11:22 | Mad Marx

  Re:Antyimigranckie dekrety Trumpa to już tylko buble prawne jego administracji

  Swoją drogą to bardzo dobra ilustracja różnicy pomiędzy populistycznym Trumpem a rodzimymi populistami z tzw prawicy i w ogóle podejścia rządzących do prawa. W USA sąd okręgowy może zablokować rządowe rozporządzenia i rząd się tym wyrokom podporządkowuje (mimo że się z nimi nie zgadza) a w Polsce z sędziów krytykujących postępowanie urzędników państwowych robi się wrogów Pa ństwa a władza nie publikuje wyroków sądu, które jej nie odpowiadają i uważa, że one nie obowiązują bo nie zostały opublikowane
 • 2017-10-19 21:58 | Hmm?

  Re:Antyimigranckie dekrety Trumpa to już tylko buble prawne jego administracji

  Drodzy moi - chodzi tu tylko o to, że jeśli macie nieograniczoną niczym imigrację, to nie macie państwa. I nic więcej. Zgadza się, muzułmanie też są dziećmi boga, ale ich bóg naucza wielu brzydkich rzeczy, zaś ci głęboko wierzący, biorą sobie te nauki do serca. Z tragicznym skutkiem dla otoczenia.

  "sędziowie uznali, że dekret jest niezgodny z konstytucją gdyż „hurtowe” zakazanie podróży do USA ponad 150 milionom ludzi (...) sprowadza się do dyskryminacji ze względu na narodowość, albo religię. (...)" - sędziowie są wrogami Amerykanów i Ameryki, więc stosują kłamliwą interpretację Konstytucji USA obejmującą swą ochroną wszystkich nie białych ludzi na świecie.

  Mnie osobiście interesuje na jak wielu ludzi zgadza się Pan Autor poświęcić na ołtarzu tolerancji religijnej? Bo przecież nie sposób osądzać grupowo, przed faktem, więc reakcja jest możliwa dopiero po tym, jak następny "uchodźca" kogoś tam zaszlachtuje. Osobiście podoba mi się argumentacja lewicy, że "ludiej u nas sporo" a zaszlachtowano dopiero tysiąc czy tam jakieś nieważne dwa. Jest tak lewicowo, historycznie tradycyjna :)
 • 2017-10-20 00:06 | Andrzej Falicz

  Re:Antyimigranckie dekrety Trumpa to już tylko buble prawne jego administracji

  Trzeba im podeslac naszych ...prawnikow. Po reformie na pewno wielu z SN bedzie wolnych
 • 2017-10-20 03:13 | maciekplacek

  Re:Antyimigranckie dekrety Trumpa to już tylko buble prawne jego administracji

  Sz.P. Zalewski,
  US Supreme Court dal prezydentowi "zielone swiatlo" i to calkiem niedawno. Nie bylo coprawda typowych prezentacji stron i opinii sadu, ale prezydent dziala zgodnie z prawem jaki mu przysluguje.
  US Supreme Court wyrazil opinie, ze tego typu sprawa bedzie na wokandzie, ale to zabiera czas. Sprawa uchodzow, terroryzmu to dzien dziesiejszy.
  Sedzia z Hawaii to typowy "judge and legislator", nie poraz pierwszy "zadzialal". Jest to typowe "stalling the process"
 • 2017-10-20 03:16 | maciekplacek

  Re:Antyimigranckie dekrety Trumpa to już tylko buble prawne jego administracji

  Mr. Stan,
  Jestem absolutnie przekonany, ze nie ma mister najmniejszego pojecia o USA. Cala wiedza to stereotypy z lat Suslowa. Prosze spojrzec w kalendarz "slowianinie". A z czym wyborcy sa na ustach - lepiej zeby Stan tego nie uslyszal. Nie trudno sie domyslec co Stan ma na usta, a raczej na wardze.

  Podobnie Marxie, pisz tylko to co wiesz, a ze wiesz tyle ile wiesz, wiec pisz niewiele.
 • 2017-10-20 11:28 | Mad Marx

  Re:Antyimigranckie dekrety Trumpa to już tylko buble prawne jego administracji

  @maciekplacek- po co Ty w ogóle piszesz?
  "Błogosławieni ci, co nie mając nic do powiedzenia nie ubierają tego w słowa"