Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Już tysiące kobiet z całego świata podpisały hasło #MeToo, #JaTeż

(5)
Rozwinięcia wpisów są różne. Często drobiazgowe. Opisujące konkrety. Od molestowania seksualnego, czyli nadużywania władzy, wymuszania uległości po wszelką seksualną agresję.
 • 2017-10-19 19:45 | snakeinweb

  Skutki rewolucji seksualnej

  Takie są skutki feminizmu i rewolucji seksualnej z lat 60 ubiegłego wieku. Uczyniły one z kobiety przedmiot z dziurką do "wyru..." i z jamą do "wyskro...".

  Postulaty pełnej wolności do aborcji też temu służą.

  Czas wrócić do katolickiego podejścia do kobiety i seksu. Kobiety to świątynia życia i pełny zakaz oraz potępienie do pozamałżeńskiego seksu. To najlepiej uchroni kobiety przed seksualnym uprzedmiotowieniem.
 • 2017-10-19 22:02 | Hmm?

  Re:Już tysiące kobiet z całego świata podpisały hasło #MeToo, #JaTeż

  Cóż, a problem będzie tylko większy i większy wraz z setkami tysięcy tzw. "uchodźców". Proszę się z tym pogodzić, bo przecież nie sposób zabronić tym młodym mężczyznom prawa do zamieszkiwania w krajach Europy. Jak głosi lewica, to podstawowe prawo (niektórego) człowieka.
 • 2017-10-20 13:22 | Mimi79

  Re:Już tysiące kobiet z całego świata podpisały hasło #MeToo, #JaTeż

  I to jak widac jedyne komentarze na ktore czytelnikow stac?
  Ze dawniej bylo lepiej. Naprawde? Jak chlop babe lal po gebie, bo zupa byla za slona. Ale to maz byl, wiec ok, a poza tym w czterech scianach, wiec postronne osoby nie widzialy, nie slyszaly i cacy. I nikt nikogo nie gwalcil, i kobiety na oltarzu stawiano. Sorry, ale chyba historii troche by sie zdalo poczytac. Gwalty nie pojawily sie nagle w latach 60tych bynajmniej. Wczesniej nikt tego zjawiska po prostu nie dokumentowal. Pewnie dlatego, ze to bylo tak powszechne, ze nikt sie specjalnie nad tym nie rozwodzil.

  A jesli chodzi o uchodzcow to pewnie w Polsce jeszcze dlugo ich nie ujrzymy. Za to niejednego "przykladnego polaka katolika", ktory swoja sasiadke, podwladna, dziecko molestowal. Byc moze tzw rejestr gwalcicieli otworzy niektorym oczy na skale problemu. A to i tak czubek gory lodowej, bo wiekszosc spraw jest nigdy nie zglaszana, a te co sa zglaszane w duzej czesci sie umarza.

  Zreszta tu nawet nie chodzi o gwalt, ale o to ile sobie co niektorzy faceci (polacy z dziada pradziada, zeby nie bylo watpliwosci)pozwalaja wzgledem kobiet. Dlaczego zadnemu facetowi nie przyjdzie do glowy kolege z pracy poklepac w pupe, skoro to takie normalne? Albo ciocie zlapac za cycek, bo przeciez to tylko zeby wyrazic swoje uczucia? Albo gwizdnac za swoim szefem, ze ma super krocze, przeciez to tylko i wylacznie komplement? Proponuje sprobowac i czekac na reakcje. Byc moze wtedy zdobedzie jeden z drugim nieco perspektywy.
 • 2017-10-22 00:40 | jakowalski

  Re:Już tysiące kobiet z całego świata podpisały hasło #MeToo, #JaTeż

  Smake
  Z tobą poza tym wszystko OK?
 • 2017-10-22 18:18 | AOlsztynski

  Re:Już tysiące kobiet z całego świata podpisały hasło #MeToo, #JaTeż

  Oby to nie był kolejny projekt propagandowy!
  Ludzi trzeba wychować dla wartości i dostosować prawo karne do popełnianych wykroczeń (a właściwie jego egzekwowanie). Żadne apele, projekty wiele nie zmienią.