Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Mity o przeszczepach wątroby

(1)
Przeszczepianie wątroby było kiedyś leczeniem eksperymentalnym. Dziś jest niemal rutynowym.
  • 2017-10-20 10:17 | paczka143

    mniej przeszczepów

    A może ktoś w końcu na serio zainteresowałby się spadkiem liczby przeszczepów w ostatnich latach? Zainteresowanym podsuwam tropy: część kościoła katolickiego, Ordo Iuris, niektóre Wydziały Teologii na niektórych uniwersytetach. Wizyta w Polsce pewnego duchownego, "specjalisty" od przeszczepów i jego rajd po Polsce. Klauzula sumienia. To podskórny, nie nagłaśniany ale bardzo mocny nurt, który zmierza do CAŁKOWITEGO ZAKAZU PRZESZCZEPÓW ZE ZWŁOK.I jeśli dalej będzie się działo to, co się w Polsce dzieje, to Kościół sobie to po cichutku załatwi. Przy pełnym wsparciu Min. Zdrowia. Kaczyński ma ważniejsze sprawy na głowie niż działania kościoła w s. przeszczepów. Drodzy koledzy redaktorzy, wystarczy śledzić dane i analizować "dziwne" informacje, że coś się nie udaje, czegoś ne można, gdzieś jakieś kłody...,