Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Zapach Chrobrego

(4)
Zaskoczenie polskiego rządu protestem młodej inteligencji medycznej jest chyba autentyczne. Bo przecież wszystko tak dobrze szło.
 • 2017-10-22 18:25 | Eddy.br

  Tym

  Najlepsza to ta Centrala Rybna przy Ciemnogrodzkiej. Tam rzeczywiscie smierdzi...
 • 2017-10-23 11:32 | żyga

  Re:Zapach Chrobrego

  Jak wiemy ryba śmierdzi od głowy.Jest to miejsce ,w którym najbardziej zagnieżdżają się różne wirusy ,brudy ,bakterie i inne tropikalne zarazy.Tylko jak zatrzymać smród ,z siedliska ciemnogrodu i kołtuństwa?Takie oto pararele farsy historii.Dla Wiesława ,sukcesem było obniżenie cen lokomotyw dla ,dla dzisiaj kwitnąca gospodarka ,taka dwudziestka jak u Gierka.Tylko z podnoszeniem jest inaczej.Gomułka podniósł przed katolickim świętem ceny na mięso ,a Jarosław nie chce podnieść pensji lekarzom.I jak się na to patrzy ręce opadają.A stopa skierowana w kierunku zachodnim.
 • 2017-10-23 16:45 | Waldemar481226

  Re:Zapach Chrobrego - autor S. Tym

  Dobre, ciekawe, ostre, podpisuję się pod każdym słowem a szczególnie o pawłowicz i tej drugiej mądrali obie profesorki ludzie kto im nadał te tytuły
 • 2017-10-24 05:08 | Andrzej Falicz

  Czy Tym wyjedzie...?

  Tez chyba zostanie w kraju wraz z Kaczynskim...

  A co do rezydentow to rzeczywiscie oburzajace, ze od 2009 mimo "Zielonej Wyspy" PiS nie dal im ani grosza podwyzki...i teraz dopiero planuje a oni wyksztalceni przez panstwo za kilkaset tysiecy zlotych od madrej glowy przeciez moga w kazdej chiwli wyjechac.

  Trudno zeby nasz mlodzienczy kwiat nie dostawal na etapie nauki bo tym jest rezydentura 9000 miesiecznie (brutto). Skoro taki mlody architekt czy inzynier moze dostac 2500!
  ""