Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Maltretowali kota i pochwalili się tym w internecie. Trudno to pojąć

(11)
Gdybym napisała to, co myślę, to z pewnością podzieliłabym los Jurka Owsiaka, skazanego właśnie za używanie słów niecenzuralnych.
  • 2017-10-24 22:24 | mickor

kara adekwatna.

Za przypalanie kota nad ogniskiem, delikwentów należy zamknąć na tydzień w klatce z głodnymi tygrysami. Rezultat wrzucić na youtube'a - szybko się gimbaza nauczy szanować zwierzęta.
  • 2017-10-24 22:46 | snakeinweb

Re:Maltretowali kota i pochwalili się tym w internecie. Trudno to pojąć

Chłopaki byli z ruchu obywatelskiego "Ratujmy Myszy". Więc logiczne, że zajęli się problemem kota. Na wzór ruchów feministycznych.
  • 2017-10-24 23:12 | Alicja-Irena

Ja też nie mogę pojąć i ciężko mi czytać takie artykuły - mam kota i nie wyobrażam sobie, żeby ktoś Prosiaczkowi robił krzywdę. Pewnosci nie mam, ale przyłapanemu/przyłapanej na czymś takim mogłabym zrobić naprawdę dużą krzywdę. Odbiera mi to wiarę w ludzi - jak mozna?
  • 2017-10-25 03:38 | observer

Też uważam że są sytuacje na na które brakuje słów w słowniku. Ale wulgaryzacja języka jest naganna.
  • 2017-10-25 04:29 | maciekplacek

"Zaczyna się od kota, potem jest niemowlak, a na końcu babcia."
    Posrod najwiekszych zbrodniarzy w historii ludzkosci byli najwieksi wielbiciele zwierzat.
    Ciekaw jestem pani opinie o mnie.
    Jestem m.in. mysliwym, traktuje to "zajecie" nie tylko jako odpoczynek, jak rowniez pielegnuje w sobie instynkt drapieznika w jaki nas przez millenia natura wyposazyla. Zwykle zjadam co upoluje, ale tez dziele sie tym z innymi. Np. kuchnie dla bezdomnnych chetnie przyjmuja od takich jak ja upolowane jelenie, losie a nawet czarne niedzwiedzie. Mowa tu o USA.
  • 2017-10-25 08:58 | Widoknamorze

Polska to dziki kraj. Jak to powiedzial polityk po , to wszyscy sie oburzali.
  • 2017-10-25 09:12 | ziomekp.1

Pani nie wypada ale ja napiszę tak -- takim skończonym skur.....om powinno się aplikować proste rozwiązanie: PEŁNE opublikowanie danych osobowych z wizerunkiem mordy, u nas mało tego iż zostaną osądzeni po iluś latach to jeszcze cicho sza bo "ochrona danych osobowych", gdyby policja, sąd lub prokurator mieli prawo ujawniać dane takich chłystków to nic nie zabolało by takiego skur.....na bardziej niż społeczny ostracyzm, myślę iż właśnie dziennikarze winni poruszyć a następnie forsować pomysł o którym napisałem powyżej. W ten sam sposób winni być pokazywani pijani kierowcy, pedofile czy gwałciciele, w innych krajach można a u nas "ochrona danych......".
    Pozdrawiam.
    Ps. Pamięta pani to: http://www.dzienniknarodowy.pl/2350/18-szwecja-muzulmanie-dla-zabawy-obcieli-kotu-glow/
    Nawet miłujący "religię pokoju" i imigrantów Szwedzi pokazali ich mordy (mordy gdyż takie indywidua nie zasługują na twarz) oraz ujawnili nazwiska.
  • 2017-10-25 13:50 | mickor

Ziomek, daruj ale nie sądzę by tu ktoś zaczytywał się w dzienniku narodowym. Tu super express dla nieugiętych wobec rzeczywistości. Swoją drogą publikacja danych osobowych jak najbardziej jest wskazana, ale wydaje mi się że to środek bardzo krótkotrwały i łagodny. Tym "ludziom" trzeba zrobić krzywdę.
  • 2017-10-25 15:43 | ziomekp.1

Re:mickor

Nie zgodzę się iż publikacja danych osobowych jest środkiem łagodnym, gdyby jeden z drugim powisiał przez rok lub dwa na "portalu hańby" i odczuł ostracyzm społeczny to..........., niech mi pan uwierzy, że publiczny wstyd to coś okropnego, w każdym środowisku taki skur.....yn miałby przerąbane.
    Poza tym nie napisałem iż publikacja mordy i danych miała by być jedyną karą -- miała by być pierwszą i najszybszą, w Stanach pokazuje się takie indywidua a chyba tzw. prawa obywatelskie są u nich na o wiele wyższym pułapie niż u nas.
    Niech się pan nie zżyma na Dziennik Narodowy gdyż wspomniany przeze mnie materiał znalazłem akurat na ich stronach (ktoś "polecił" go w komentarzach), mordy i dane zwyrodniałych Tunezyjczyków były dostępne na wielu innych platformach -- czy to ważne kto piętnuje i pokazuje zwyrodnialców? Jeżeli będziemy patrzeć przez pryzmat naszych sympatii to dojdzie do jakichś irracjonalnych sytuacji, przykład: Najsztub fajny chłop ale zrobił co zrobił (wypadek) i pokazał środkowy palec przepisom które obowiązują wszystkich, w mediach mu sprzyjających zero reakcji a on sobie spokojnie prowadzi audycje, to samo obserwowaliśmy np. z Kamińskim który dla jednych jest skazanym przestępcą a dla drugich "męczennikiem politycznym", nie przenośmy tego pisząc o prawach zwierząt czy ogólnie przyrody.
    Pozdrawiam.
  • 2017-10-26 00:55 | murator

W Poznaniu trenujacy kolarstwo szosowe sfilmowali (niestety że zbyt dużej odległosci -> brak numerów rejestracyjnych !) jak z zółtej furgonetki wyrzucono na droge do Kiekrza pieknego owczarka niemieckiego. Pies kulejac pobiegł w zabudowania. Policja przyjela zgloszenie i otrzymała filmik z nagraniem. Z jakim efektem !? Poczekamy.
    Po miescie (Poznaniu) jezdzi nocami łowca tchórzofretek i kotów - poluje na nie przy ogrodzeniach ogrodów działkowych. Jest rosyjskojezyczny - zapytany przez przechodnia z psem co robi/na co czeka odpowiedział : ja nie ponimaju !
    Obserwowany i oswietlony halogenowym szperaczem odjechał 100 metrów na inne miejsce i tam wyczekiwał na kuny przy podkopanym ogrodzeniem.
    Policja przyjechała zbyt pózno zeby skontrolowac zawartosc pudeł.
    To w Lutym 2017 - teraz znowu "sezon" na futerkowe.
    Opis:
    - wg. relacji facet wychudzony i nieogolony w starych posklejanych tasmą klejącą plastikowych okularach PRL-owskiego typu, ciemna kurtka z kapturem.
    - niebieski(metalik)rower(holender) z bialymi oponami, do tylnego bagaznika przymocowane 2 białe, podluzne pudla, z przodu 1 pudlo.
    Niestety nie ma mozliwosci wklejenia "portretu pamięciowego"....
  • 2017-10-27 01:52 | Andrzej Falicz

Bardzo latwo pojac.
    Pewnie to byli dzialacze Platformy chcacy zrobic na zlosc prezesowi.