Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Fakty i mity dotyczące witaminy D

(1)
Skąd się wzięła moda na witaminę D? Czy to lekarstwo, które szuka swojej choroby?
  • 2017-10-25 00:51 | Kosal

    Witamina D

    Jestem zwolennikiem brania witaminy D przez ludzi starszych.
    W 2010 roku bylem na wakacjach w Chorwacji przez 4 tygodnie. Po powrocie do Stanow uzmyslowilem sobie ze nie robilem okresowych badan krwi. Badanie krwi na poziom witaminy D wykazal duzy niedobor tej witaminy pomimo ze z Chorwacji przyjechalem opalony na "murzyna". Moj lekarz zalecil wziecie duzych dawek witaminy D (50,000 jednostek) i moge powiedziec ze poczulem sie po tej kuracji swietnie. Okazuje sie ze organizm po 60-tce nie wytwarza witaminy D. Razem z niedoborem witaminy D okazalo sie tez ze mam raka prostaty.
    Przeszedlem kuracje naswitleniwa z wszczepieniem radioaktywnych ziarenek Palladium 108 do prostaty. W czasie tej kuracji lekarz zarekomendowal branie 5000 jednostek witaminy D dziennie. Od tej pory czuje sie bardzo dobrze, jestem bardzo aktywny (10 km plywania tygodniowo i 200 km na rowerze)i nie mialem nawet kataru prze te siedem lat. Po tych moich doswiadczeniach promuje wsrod moich znajomych branie witaminy D.