Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Dr Sadura o społecznych skutkach reformy edukacji

(1)
Rozmowa z dr. Przemysławem Sadurą z Instytutu Socjologii UW o społecznych skutkach zmian w oświacie.
 • 2017-10-25 02:46 | Andrzej Falicz

  Zydzi i mikroskop

  Ujela mnie najbardziej troska eksperta...ze w podreczniku do historii w temacie II WS za malo o Zydach a za duzo o Polakach.

  No i jak fajnie jest w szkolach brytyjskich, ktore polskie szkoly bija w PISA o kilka dlugosci w kazdej dziedzinie - dlaczego nie moze byc tak jak UK...?
  Za malo Pakistanczykow i Jamajczykow pewnie.

  Skad tez sie bierze ta pewnosc, ze szkol wiejskich nie stac na mikroskop..?
  Odsylam - Mikroskop Szkolny 2L NG Levenhuk. 279.95 zł. .. mozna kupic tez taniej.

  Generalnie - my wiemy lepiej od motlochu co dla niego dobre - czyli eksperci po staremu. Wszystko mozna uzasadnic w zaleznosci kto zaprasza. Czy Gazeta Polska czy POLITYKA.