Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Wszyscy pracujemy dla naszych idei.

(2)
2017-10-25 19:12 | artur702
Mężczyźni i kobiety pracują dla ważnej idei zapewnienia maksymalnego komfortu i dobrobytu swoich rodzin. Kawaler pracuje dla bardzo ważnej idei zapewnienia mieszkania dla przyszłej rodziny, dla swojej żony i dzieci. Panna pracuje dla podobnej idei stworzenia warunków dobrobytu swojej przyszłej rodzinie, mężowi i dzieciom. Babcia i dziadek pracują dla niezwykle ważnej idei obdarowywania wnuków miłością i prezentami, pomocą w nauce i wychowaniu, by spełniać ich wakacyjne marzenia i cieszyć się dawaniem. To bardzo ważna praca dla idei.
Ponadto pragnę zaznaczyć, że ród Radziwiłłów na przestrzeni dziejów zasłynął licznymi zdradami wszelkich idei, w tym patriotycznej idei miłości do Ojczyzny. Dbał wyłącznie o swoje własne, prywatne interesy. Z żadną wzniosłą ideą nie ma to absolutnie nic wspólnego. Aby pouczać innych, trzeba błyszczeć niezwykłym autorytetem i własnym przykładem. A tutaj pusto, miernota. Nie ma kompletnie nic.
  • 2017-10-26 12:43 | artur702

    Re:Wszyscy pracujemy dla naszych idei.

    Strajkującym w strajku głodowym młodym lekarzom rezydentom zalecił pracę dla idei, a nie tylko dla pieniędzy marszałek Senatu Karczewski, człowiek niskich lotów, kiepskiego umysłu i małego serca. Minister Radziwiłł nie czuje żadnej empatii dla tych dobrze wykształconych i cennych dla Polski młodych ludzi na dorobku, którzy zmuszeni sytuacją życiową do tak drastycznych metod protestu zasługują na nasz szacunek, wsparcie i współczucie, tym bardziej, że równoległym i tak samo ważnym celem protestu jest postulat naprawy całego systemu ochrony zdrowia pustoszonego przez ministra Radziwiłła. W służbie zdrowia minister Radziwiłł sieje dywersję, destrukcję i zniszczenie. Podobnie reszta pisowskich ministrów niszczy wszystkie pozostałe dziedziny życia społecznego w znienawidzonej przez nich Polsce. Niszczą naszą Ojczyznę, instytucje naszego państwa, niszczą Wojsko Polskie, rozbrajają armię, niszczą szkolnictwo, kulturę, sztukę, praworządność, niszczą polską przyrodę, wybijają dziką zwierzynę. Istny najazd Hunów.