Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Gdy gimnazjalista sięga po używki

(1)
Nawet najtwardszy fundament wychowawczy temu nie zapobiegnie: niemal każde dziecko sięgnie po używki. Nic nie da: 'Ja ci zabraniam'.
  • 2017-10-26 13:54 | kiny45

    dziecko to tylko dziecko

    Niestety taka prawda, a szczególnie dzieci w wieku 15-19 lat, dopóki nie pójdą na studia mają w większości pstro w głowach. Robią wiele rzeczy nie myśląc o konsekwencjach i efektach swych czynów. Nie mogę i nie chce zwalać wszystkiego na wiek... Powinno się bardziej w szkołach przykładać wagę do takich rzeczy, mieć więcej jakiś akcji temu poświęconych. Dym papierosowy wyczujesz, alkohol też, ale narkotyków już nie zawsze... a to najgorszy nałóg. Dobrze, że znam terapeutkę która pomogła kiedyś mojemu bratankowi. Teraz ma swój ośrodek Revenu i mam nadzieje, że nadal podchodzi tak do młodzieży jak wtedy bo naprawdę kobieta może coś zrobić i robi to z chęcią!