Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Koła łowieckie pod sąd

(2)
Najpierw „Pokot” jako polski kandydat do Oscara. Teraz kolejne wyroki wyłączające grunty prywatne z obwodów łowieckich. Myśliwi mają problem.
  • 2017-10-26 15:43 | marilla

    Wyrokiem TK z 2014?

    Nie ma sprawy, pani magister od TK wyrzuci ten brzydki lemingowy wyrok do kosza i nastanie prawo i ... t. d. i. t. p.
  • 2017-11-06 23:11 | naturschutz

    Re:Koła łowieckie pod sąd

    Tu jest strona gdzie można w prostych krokach wyłączyć swoją działkę spod obwodu łowieckiego: https://zakazpolowania.pl/ Wystarczy: 1. Zidentyfikować na niej dane lokalnego koła łowieckiego. oraz 2. Swojej działki. 3. Wydrukować, podpisać i wysłać wniosek o wyłączenie działki do Sejmiku Wojewódzkiego. 4. W razie odmowy wysłać odwołanie do WSA - póki co wszystkie wyroki dotąd rozpatrywane zakończyły się sukcesem wnioskodawców