Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Powstaje specjalna komisja ds. Macierewicza

(1)
  • 2017-10-29 20:12 | woytek

    min.Macierewicz nosił od dziecka buławę marszałkowską w plecaku Che Guevary

    Macierewicz Antoni do wybitna postać polityczna, tłumiona przez silne "ego" prezesa.
    Wyrastanie w cieniu prezesa niejednego "Che Gueverę" zepchnęło na margines życia politycznego, a pan Antoni się ostał. Specjalna komisja do badania wpływu tego wybitnego twórcy mitu zamachu smoleńskiego, powinna być wzmocniona specjalistami wielu dyscyplin naukowych. Mit smoleński okazał się silniejszy od prawdy smoleńskiej. To jest osobisty sukces pana Macierewicza. Mit smoleński miał ogromny wpływ na wzmocnienie obronności Polski.Tego nie potrzeba udowadniać, ale to powinno być wreszcie docenione przez Komisję sejmową.