Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Przy-PISy Redaktora Naczelnego

(2)
Od wyborów 2015 r. słychać już głównie propagandowe dudnienie PiS.
 • 2017-11-01 04:53 | ksalata

  Baczynski for president

  Ja tam bym na Pana naprawde glosowal. Niestety, od 30 lat glosuje w USA :(. Ale to co Pan mowi (nie tylko w tym artykule) to wlasnie taka brakujaca perelka w opozyzycji. Wiec moze nich ci zagubieni opozycjonisci troche poczytaja? A potem troche pomysla? Boje sie tylko ze oni sa nie od duzego myslenia, ale od myslowych odruchow. Totalna opozycja to tez totalitarizm. Baczynski na prezydenta! Mowie zupelnie serio. Pozdrowienia!
 • 2017-11-01 18:46 | stok

  Re:Przy-PISy Redaktora Naczelnego

  1. Redaktor Naczelny i obecna opozycja myślą głownie o wygraniu wyborów, a nie o realizowaniu celów Polaków. Do czego są nam potrzebni?
  2. Proszę przeczytać ostatni felieton Agaty Passent. Bardzo niedobry. Czy ją publikujecie ze względu na wspaniały dorobek ojca? Życzę Pani Agacie bardzo długiego, udanego urlopu.