Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Orzeł laskowy

(1)
Tak sobie szydzę i dworuję dla pokrzepienia serc. Ale przyznaję, czasami się zastanawiam, czy to ja jestem głupi czy oni.
  • 2017-11-03 15:46 | żyga

    orzesz

    jakoś tam.Wina Tuska.Geniusz prezesa.Gdyby prezes miał władzę w strasznym światowym kryzysie,dziś mielibyśmy spokój bez depresji i zniewolenia. Opatrzność czuwała nad prezesem i rządzi w czasie hossy i powszechnej hostii.A jak wiemy geniusz od szaleńca ,dzieli boska cząstka ,to mamy co mamy.Człowiek ulepiony z gliny ,kobieta z żebra człowieka ,i dziś mamy popłuczyny tamtych decyzji ,ministra od kultury ,tfu -jej likwidowania i pannę Krysię od przekazywania tłuszczy podszeptów diabła.