Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Będzie sygnalistów wielu

(1)
Uprzejmie sygnalizuję, że dawno już nie byłem w Europie Zachodniej będącej pod butem liberalnej lewicy.
 • 2017-11-04 00:55 | nela

  rasizm...

  Ja bez żadnego trybu... Tekst tłumaczony przez kolegę, trochę niegramatycznie, ale nie poprawiam. Wiadomo o co chodzi...
  ***

  Cytat z Azja Afryka Conferencji 2015 Dżakarta, ładne przemówienia prezydenta Zimbabwe Roberta Mugabe:

  "Rasizm nigdy się nie skończy, tak długo, jak białe samochody nadal używaja czarne opony. Rasizm nigdy się nie skończy, jeśli ludzie nadal beda korzystać z czarnego symbol dla pecha a biały dla pokoju. Rasizm nigdy się nie skończy, jeśli ludzie nadal noszą białe ubrania na wesela i czarne ubrania do pogrzebu. Rasizm nigdy się nie skończy, tak długo, jak ci, którzy nie płacą swoje rachunki są na czarnej liście a nie na białej liście. Nawet w snookerze. Jeszczes nie wygrał, dopóki nie zatonela czarną bila, a biała bila musi pozostać na stole . Ale mnie to nie obchodzi, tak długo, jak jestem nadal przy użyciu białego papieru toaletowego do wycierania mój czarny tyłek, nic mi nie jest! "