Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Pisarze apelują do władz Chin: uwolnijcie wdowę po laureacie pokojowej Nagrody Nobla

(3)
Chińczycy mogli o niej zapomnieć albo nie wiedzieć. Informacje o losie wdowy po chińskim nobliście Liu Xiaobo są cenzurowane.
 • 2017-11-05 18:41 | jakowalski

  Nie mieszajmy sie do wewnętrznch spraw Chin.

  Wrogów państwa należy przecież izolować.
 • 2017-11-09 17:56 | Hmm?

  Re:Pisarze apelują do władz Chin: uwolnijcie wdowę po laureacie pokojowej Nagrody Nobla

  Och proszę, państwa "demokratycznego" zachodu wsadzają ludzi do więzień za słabszą próbę krytyki ich władz. Posługują się tymi samymi mechanizmami, co Chińczycy. Z początku nieśmiało, wyroki w zawieszeniu, wilczy bilet w pracy, poprzez obecnie wydawane, sporo dłuższe i bezwarunkowe odsiadki, po odbudowanie łagrów w niedalekiej przyszłości. Z tym, że krytykującym wrogie zachodowi reżimy daje się Noble podczas gdy krytykujących reżimy zachodu określa nienawistnymi przymiotnikami i ze spokojnym już sumieniem wsadza do turmy.

  Piszę to aby pokazać, że nie ma różnicy jakościowej. Historia pokazuje, że terror lewicy jest taki sam na przestrzeni czasów i miejsc.
 • 2017-11-13 12:10 | jakowalski

  Re:Pisarze apelują do władz Chin: uwolnijcie wdowę po laureacie pokojowej Nagrody Nobla

  Hmm
  Na razie, to w Europe Zachodniej mieliśmy do czynienia głownie z terrorem prawicy, np. w III Rzeszy, Hiszpanii, Portugalii czy Grecji. Dziś też mamy w Europie Zachodniej więźniów politycznych, np. w Szwecji o „gwałt” polegający najwyżej na niepoprawnym politycznie odezwaniu się do kobiety został oskarżony Julian Assange, założyciel WikiLeaks. Oczywiście, było to niesłuszne oskarżenie, w 100% polityczne, a więc powszechnie uważa się iż było ono fragmentem rządowej kampanii, sterowanej głównie przez Stany Zjednoczone i jej „lokalnego szeryfa”, czyli Australię, a mającej na celu dyskredytację założyciela WikiLeaks i samej tej organizacji. W maju b.r. szwedzkie władze, pod naciskiem światowej opinii publicznej, wycofały więc to oskarżenie, ale władze brytyjskie wiąż go szykanują i chcą zaaresztować, jeśli opuściłby on miejsce swojego azylu w ambasadzie Ekwadoru w Londynie. Ale o tym, to „Polityka” jakoś dziwnie nie pisze. Ciekawe, dlaczego?