Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

W imię Boga - Strzelanina w Teksasie. Sprawca wszedł do kościoła i otworzył ogień. Co najmniej 27 ofiar

(1)
2017-11-05 23:04 | jakowalski
Do zdarzenia doszło w Sutherland Springs, około 60 kilometrów od San Antonio. Ze wstępnych doniesień wynika, że sprawca wszedł do kościoła baptystycznego i zaczął strzelać. Lokalny urzędnik Albert Gamez powiedział w CNN, że poinformowano go o 27 ofiarach śmiertelnych i ponad 20 rannych.
Strzelanina wybuchła w liczącej około 400 mieszkańców miejscowości Sutherland Springs na południu Teksasu, około 60 kilometrów od San Antonio. Podczas przedpołudniowej mszy świętej do tamtejszego Kościoła Baptystów wkroczył uzbrojony mężczyzna i zaczął strzelać do modlących się wiernych. „Niech Bóg będzie z mieszkańcami Sutherland Springs w Teksasie” napisał na Twitterze amerykański prezydent przebywający z wizytą na Dalekim Wschodzie. Gubernator Teksasu Greg Abbott napisał na Twitterze, że modli się za tych, którzy ucierpieli w wyniku tego „aktu zła”.
http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114881,22608336,strzelanina-w-teksasie-sprawca-wszedl-do-kosciola-i-otworzyl.html#MTstream