Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Tajemnice zbiorów Archiwum Emanuela Ringelbluma

(4)
Butelka wyrzucona z tonącego okrętu – tak historycy określają Archiwum Emanuela Ringelbluma.
 • 2017-11-07 21:18 | Slawomirski

  Tajemnice zbiorów Archiwum Emanuela Ringelbluma

  Niemiecka zbrodnia. Nazisci pojawili sie wiele lat po wojnie.

  Slawomirski
 • 2017-11-07 23:01 | jakowalski

  A jest tam może coś na temat odmanów?

  Nieprzyjemna prawda o getcie Warszawskiem jest bowiem taka, że to nie Niemcy czy też Polacy, a Żydzi, konkretnie zaś żydowska policja, czyli Jüdischer Ordnungsdienst (tzw. odmani), wyłapywała i spędzała swych własnych rodaków na te różne Umschlagplatze i upychała ich w bydlęcych wagonach jadących do niemieckich obozów zagłady, w tym swoich sąsiadów, rodziny i innych, na ogół przypadkowych, Żydów. Ponadto już w samych niemieckich obozach (wł. fabrykach) zagłady, takich jak Auschwitz-Birkenau, Majdanek i Treblinka (a wymieniłem tu tylko te największe niemieckie „fabryki śmierci”) to właśnie nikt inny, jak 100% żydowskie komanda, zapędzały Żydów do komór gazowych, a potem oprawiały ich zwłoki, grzebiąc w pochwach i odbytnicach, wyrywając trupom swoich rodaków złote mostki i koronki. Niestety, ale dowodów takiego, a nie innego postępowania elit żydowskich w latach II Wojny Światowej nie znajdziemy ani w warszawskim Muzeum Polskich Żydów, ani w biuletynach i innych wydawnictwach Instytutu Pamięci Narodowej, ani w wypowiedziach obecnego Rzecznika Praw Obywatelskich ani też w polskich, niemieckich i izraelskich podręcznikach do nauczania najnowszej historii Żydów. A przecież pojednania Polaków i innych narodów z Żydami nie można budować na fundamencie przekłamań i przemilczeń.:-(
  Patrz też: https://pl.wikipedia.org/wiki/J%C3%BCdischer_Ordnungsdienst
 • 2017-11-08 12:47 | znafca in spe

  Re:Tajemnice zbiorów Archiwum Emanuela Ringelbluma

  2017-11-07 23:01 | jakowalski
  Mieli nadzieje ze wyslugujac sie Niemcom wzrasta ich szansa na przezycie.
 • 2017-11-08 17:01 | jakowalski

  Re:Tajemnice zbiorów Archiwum Emanuela Ringelbluma

  znafca in spe
  Nadzieja matką głupich, a podobno Żydzi to taki mądry naród - sami nobliści, naukowcy, filozofowie, bankierzy i inni finansiści, przemysłowcy, miliarderzy, impresaria, aktorzy, reżyserzy filmowi i nie tylko filmowi, pianiści, skrzypkowie i pisarze w tym szczególnie bajkopisarze - autorzy Starego i Nowego Testamentu, Talmudu i Kabały (Zohar).