Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Pokazała Trumpowi środkowy palec. I została zwolniona z pracy

(2)
Minął rok od wyborczego zwycięstwa Donalda Trumpa. Dziś jest najgorzej ocenianym prezydentem USA po II wojnie światowej.
 • 2017-11-08 06:35 | woytek

  Re:Pokazała Trumpowi środkowy palec. I została zwolniona z pracy

  Kim jest ta odważna kobieta? Sam chciałbym wiedzieć kim jest ta kobieta. W ostatnim programie SNL, niezwykle popularnym, a obsesyjnie atakującym Trumpa, jakiś grafoman piszący dla SNL znów się posłużył dawno nie używanym w TV epitetem "głupi Polak".
  Sam chcciałbym wiedzieć, kim jest autor scenariusza? Może dociekliwy dziennikarz Polityki ustali, kto jest autorem obrażliwego epitetu użytego przez aktorów SNL ?
  On nie zostanie zwolniony z pracy w SNL.
 • 2017-11-08 23:13 | Hmm?

  Re:Pokazała Trumpowi środkowy palec. I została zwolniona z pracy

  Trump nie jest "najgorzej ocenianym prezydentem". Trump jest szokiem dla marksistów, którzy już witali się z gąską będąc pewnymi ostatecznego zwycięstwa nad Amerykanami i dlatego lewica wypowiedziała Amerykanom wojnę totalną, z użyciem skorumpowanych sędziów blokujących porządkowanie państwa, faszystowskich bojówek rozbijających wiece i wydarzenia społeczne (tzw. Antifa i BLM), Hollywood i mediów ciężko pracujących nad wytworzeniem wrażenia, że Trump jest samotnym wariatem, rasistą i seksistą, "najgorszym prezydentem".
  BTW Proszę zauważyć, że są Amerykanie i "Amerykanie" czyli dziesiątki milionów imigrantów ze wszystkich zakątków świata, w dużej części gotowych do udzielenia poparcia marksistom w zamian za wziątki :)