Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Trump prorokiem? Wywróżył światu przyszłość na Twitterze

(1)
Prezydent USA przewidział, że pogłębi się kryzys w sprawie Korei Północnej. Ale i to, że rekiny „przeżyją nas wszystkich”.
  • 2017-11-08 15:25 | woytek

    prezydent Trump na razie nie zrobił nic złego , to media oszalały

    Całe zło, które jest przypisywane Trumpowi przez media, sprowadza się do jego zbyt pośpiesznych wpisów na Twitterze. W porównaniu do prezydentów , którzy rządzili Ameryką w latach sześćdziesiątych XX wieku, to Trump jest gołąbkiem pokoju. Jego próba przywrócenią Ameryce fabryk jest cały czasy tematem super ważnym, ale globalni banksterzy którzy dyrygują amerykańskimi mediami mają inne zdanie i chcą dalej zarabiać miliardy na imporcie dóbr powszechnego użytku do Stanów . Media to "pierwsza władza" i to jest odkrycie, które zaskoczyło prezydenturę Trumpa.