Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Rozmnażać się jak króliki ...

(1)
2017-11-08 19:05 | kaesjot
Ostatnio w TV oglądamy sponsorowaną przez Min. Zdrowie reklamę promującą zdrowe odżywianie. Jednakże tekst mówiący, że można zaufać Tacie Królikowi i jego doświadczeniu bo wychował 63 potomków niektórzy interpretują jak nawoływanie, byśmy się "mnożyli jak króliki".
Generalnie uważam ten spot za kiepski. Zamiast niego lepiej byłoby wprowadzić program telewizyjny który przemawiałby do ludzi argumentami a nie do ich emocji.
Byłby to jeden z punktów Narodowego Programu Zdrowia - zapobiegania chorobom a nie ich leczenia.
Każdy woli nie zachorować niż być leczonym - często długo, nieskutecznie a na dodatek czasami z powikłaniami.