Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

PAP z agencji prasowej przekształciła się w agencję towarzysko-biznesową

(2)
Pod kierownictwem Artura Dmochowskiego PAP stanęła na krawędzi bankructwa. Teraz pojawiają się zarzuty o wypłacanie pensji z pożyczonych pieniędzy. Kto za to odpowiada?
 • 2017-11-09 10:37 | mzak

  STARE METODY

  PiS pod dojściu do władzy, wynagradza zaufanym członkom 8 lat mizerii, gdy partia była w opozycji. Nie jest to nic nowego, metodę stosują kolejne partie od lat. Władzę bierze się po to, aby z niej korzystać. Kadencja trwa krótko, w razie tyłów w wyborach, koryto się zamknie. Że apanaże z państwowych pieniędzy? Innych niczyich, w Polsce nie ma. Przecież już w PRL Polska była obywateli- czyli niczyja. PiS jest twórczym kontynuatorem tradycji tamtej epoki. Zwyczaj dojenia budżetu państwa, rozwinął rząd PO/PSL, PiS wpisało się w zwyczaje i rozwija je!
 • 2017-11-09 16:10 | mt7

  Re:PAP z agencji prasowej przekształciła się w agencję towarzysko-biznesową

  #mzak
  A jakieś konkretne przykłady "dojenia budżetu państwa przez rząd PO/PSL", adekwatne do zagrabienia państwa przez PiS?