Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Ulica i zagranica o królikach ministra Radziwiłła

(10)
Szkoda, że pan Kaczyński nie rozmnaża się jak królik – komentują internauci.
 • 2017-11-09 15:44 | jrcanonia

  Króliki i zające

  Królik ze względu na podobieństwo do zająca może trafić pod lufę ministra Szyszkki.
 • 2017-11-09 16:13 | kapitan Nemo

  Re:Ulica i zagranica o królikach ministra Radziwiłła

  Hm... Książe z ambicjami na króla został królikiem... Nie ma co, dobra zmiana.
 • 2017-11-09 16:21 | Withold

  Re:Ulica i zagranica o królikach ministra Radziwiłła

  "Po pierwsze: dużo się ruszamy. Po drugie: zdrowo jemy. Po trzecie: nie stresujemy się, kiedy nie musimy. I po czwarte: nie używamy sobie."

  To jak się one w końcu rozmnażają? Przez pączkowanie?
 • 2017-11-09 16:32 | kaesjot

  Re:Ulica i zagranica o królikach ministra Radziwiłła

  Ja osobiście nie odbieram tego spotu jako propagowania rozmnażania się „jak króliki” lecz zdrowego odżywiania się.
  Mianem „królicza dieta” potocznie określa się dietę wegańską, która jest skuteczna w zapobieganiu a także leczeniu wielu chorób, zwłaszcza przewlekłych, z którymi „zachodnia medycyna” delikatnie mówiąc, sobie „średnio radzi”.
  Ja, potencjalny pacjent oczekuję naszej służby zdrowia, by w pierwszej kolejności zadbała o to, by nie dopuścić do choroby niż ją leczyć – często długo , mało skutecznie a niekiedy z powikłaniami.
 • 2017-11-09 17:59 | Hmm?

  Re:Ulica i zagranica o królikach ministra Radziwiłła

  Śmieją się i dowcipkują tylko wrogowie naszego narodu. Kim oni są? Domyślcie się. Pomyślcie skąd np. na zachodzie zalew artykułów w prasie i filmów ilustrujących tezę lewicy, że posiadanie dzieci jest złe dla planety i że białych ludzi jest stanowczo zbyt wielu na świecie, podczas gdy finansuje się szczodrze rozrodczość imigrantów. Poszukajcie faktów (niestety nie w Polityce), są szokujące.
 • 2017-11-09 18:35 | stok

  Ulica i zagranica o królikach ministra Radziwiłła

  Sprawa jest bardzo poważna. Za Tuska rodziło się o ponad 40% mniej dzieci, niż za 'niedobrej komuny' czyli Jaruzelskiego. Teraz - za Beaty Sz. - trochę się poprawiło.Ale nawet gdybyśmy cudownie odbudowali szybko dzietność na poziomie 2,1, to i tak już straciliśmy jedną trzecią narodu. Pisała o tym GW. Pisał Puls Biznesu - w oparciu o dane ONZ. Takiej klęski demograficznej nie mieliśmy co najmniej od epoki potopu szwedzkiego.
 • 2017-11-10 09:21 | kaesjot

  Re:Ulica i zagranica o królikach ministra Radziwiłła

  2017-11-09 17:59 | Hmm?
  Masz rację !
  Wystarczy przeanalizować dynamikę wzrostu liczby ludności po 1950 roku.
  Jeśli w Europie w tym okresie wzrosła ona o 25-30% to są kraje( głównie w Azji i Afryce) gdzie zwiększyła 4-5 krotnie. Gdyby Chiny nie wprowadziły restrykcyjnej polityki demograficznej a "mnożyli się" tak, jak Filipińczycy to byłoby ich dzisiaj ponad 2,5 mld.
  Prawie 80% ludności świata żyje w krajach, których łączna powierzchnia stanowi 20% powierzchni lądów świata. Najbardziej tragicznie jest w Bangladesz, gdzie zagęszczenie ludności wynosi 1082 osób/km2 tj. prawie 9 razy większe niż w Polsce. To tak, jakby nas w Polsce było 330 mln Polaków.
  Trzeba by zastanowić nad ograniczeniem przyrostu w tych najgęściej zaludnionych krajach i relokacją części ich ludności. Tylko czy oni sobie poradzą w innych strefach klimatycznych ?
 • 2017-11-13 18:21 | Aspiryna

  Re:Ulica i zagranica o królikach ministra Radziwiłła

  A jak szybko rozmnaza sie w Polsce bialy element rasistowsko-nacjonalistyczny (cos w rodzaju "Hmm?")?
 • 2017-11-13 18:24 | Aspiryna

  Re:Ulica i zagranica o królikach ministra Radziwiłła

  Szanowny panie "kaesjot", w takihc krajach jak USA i Kanada emigranci z Chin, Indii, czy nawet Bangladeszu radza sobie stosunkowo dobrze (czesto lepiej
  nizli Polacy). I klimat im nie przeszkadza!
 • 2017-11-14 13:05 | kaesjot

  Re:Ulica i zagranica o królikach ministra Radziwiłła

  Aspiryna - USA to nie tylko Floryda czy Kalifornia ale także Alaska.
  Czy ludzie żyjący od tysiacleci w strefie miedzyzwrotnikowej dadza sobie rade w strefie podbiegunowej. Nie chodzi tu o jednostki lecz o liczne grupy majace samodzielnie żyć i gospodarować w innej strefie klimatycznej.