Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Dziwna ta pisowska dekomunizacja.

(1)
2017-11-18 12:49 | artur702
Dekomunizują na pokaz wszystko, co się tylko nienawistnikom podwinie pod rękę, a we własnych szeregach hołubią liczne grono zasłużonych komunistów otaczając ich szczególną estymą. Jednocześnie wprowadzają ustrój państwa polskiego według wzorców bolszewickiej Rosji Lenina i Stalina, czyli według najgorszych wzorców komunistycznych. Bardzo dziwna ta pisowska dekomunizacja. A biorąc pod uwagę fakt, że najukochańszym wujkiem Jarosława Kaczyńskiego był kat narodu polskiego, Naczelny Przewodniczący Sądu Wojskowego w Warszawie, komunista Wilhelm Świątkowski przysłany do Polski w akcie podłej zemsty przez samego Józefa Stalina, pisowska dekomunizacja staje się jeszcze dziwniejsza.