Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Putin wciąż może liczyć na Trumpa. Powinniśmy więc być czujni

(1)
Wygląda na to, że Trump schlebia Putinowi z czystej, bezinteresownej sympatii autokraty do autokraty.
  • 2017-11-20 23:30 | Kosal

    Szczesliwy Wladimir

    Skoro ze spotkania W Danang nic nie wynika to spotkanie nie moze dawac zadnych sygnalow ze Trumpa zmierza do "dealu z Putinem.
    Zastanawiam sie czy pan jest korespondentem "Polityki" i powinien dawac bezstronne relacje ze Stanow, a czy moze byl pan czlonkiem komitetu wyborczego Hilary Clinton. Jesli byl pan w komitecie wyborczym Hilary Clinton to powinien pan to podac otwarcie a nie "udawac" korespondenta Polityki.