Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Na czym polega molestowanie seksualne? Każdy kraj widzi to inaczej

(2)
Czy żart z podtekstem erotycznym to już molestowanie seksualne? Gdzie leży granica, której przekraczać w relacjach męsko-damskich (oraz innych) nie należy? Odpowiedź, jak wskazują wyniki sondażu YouGov, nie jest jednoznaczna.
 • 2017-11-21 02:26 | kruk

  Na czym polega molestowanie

  Molestowanie seksualne nalezy pietnowac i zwalczac - tyle, ze z glowa. Nie wyobrazam sobie karania grzywna jakiegos prostego chlopaka za gwizdniecie na widok atrakcyjnej kobiety. Takie metody moga cala akcje osmieszyc i nawet byc przeciwskuteczne. Jedynym sposobem jest edukacja w szkole i w domu i wszystkich miejscach publicznych.
  Sa formy i okolicznosci molestowania uznawane za przestepstwo. Ale tez jest cala sfera zachowan zwyczajnie niekulturalnych i to trzeba mlodziezy
  uswiadamiac. Gwizdanie, zaczepki slowne, natarczywosc sa objawami prostactwa i tak powinny byc odbierane w powszechnej swiadomosci.
 • 2017-11-21 03:39 | woytek

  Re:Na czym polega molestowanie seksualne? Każdy kraj widzi to inaczej

  Wreszcie nadchodzi dzień sądu ostatecznego. Kobiety przystąpiły do ostatecznej rozprawy z cywilizacją aroganckiego samca. Amerykańskie media konsekwentnie odkrywają prawdę o fałszywych prorokach, fałszywych artystach, zakłamanych politykach: "Eight women say Charlie Rose sexually harassed them — with nudity, groping and lewd calls".
  Charlie był jednym z najważniejszych celebrytów medialnych, a jego wpływ na poglądy klasy średniej i tej wyższej były ogromne. Jednego dnia Charlie przeszedł do niechlubnej historii. Tylko kobiety potrafią być tak bezlitosne.
  Możemy być dumni, że polska scena polityczna obfituje w postacie przypominające rozgadanych eunuchów i żadna kobieta nie może im zarzucić nawet najdelikatniejszego gestu, sugerującego podłe seksualne zamiary lub propozycje. W jakże szczęśliwej sytuacji znaleźli się duchowi opiekunowie dobrej zmiany.