Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Protest 27 organizacji protestuje w sprawie ustaw o KRS i SN

(2)
Wprowadzenie zmian spowoduje, że Polska definitywnie przestanie być demokratycznym państwem prawa – czytamy w oświadczeniu.
 • 2017-11-21 19:54 | snakeinweb

  Brak wiarygodności

  Takie protesty będą zawsze trafiać w pustkę, bo są kompletnie niewiarygodne. Od 27 lat Polacy na dole nie mają biernego prawa wyborczego w wyborach do Sejmu, a więc ani razu nie mogli wybrać swoich rzeczywistych przedstawicieli. Żadne wybory nie były więc wolne a Polska nigdy nie była demokratycznym państwem prawa. A sądy żyrowały i chroniły partyjny reżim.

  Bez ludowładztwa wszystkie inne wartości są fasadowe, relatywne i teoretyczne. Więc nie ma czego bronić. Na ludzi pozbawionych podstawy obywatelskiej podmiotowości nie liczcie.
 • 2017-11-22 09:00 | _sens

  Re:Protest 27 organizacji protestuje w sprawie ustaw o KRS i SN

  Natomiast 1027 organizacji popiera ustawę o KRS i SN.