Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Biden się szykuje

(1)
  • 2017-11-22 16:55 | Kosal

    Biden sie szykuje

    Wyborcy amerykanscy kupili nie tylko populistyczne hasla Trumpa ale a moze glownie odrzucili lewicowy kierunek partii demokratycznej w sprawach gospodarczych reprezentowany przez Hilary Clinton i establishment. Lata Obamy to okres stagnacji gospodarczej w calej Ameryce z wyjatkiem wybrzezy (Kalifornia i North East). Jest to tez okres bogacenia sie lewicujacego etabliszmentu w Silicon Valley i w Nowym Yorku. Lewica eksponowala roznice etniczne i klasowe a takze kladla nacisk na "global warming" kosztem dochodow klasy sredniej. To spowodowalo wyplynicie Trumpa na szczyt partii Republikanskiej i jego zwyciestwo. Zrozumialem to gdy kolega z Chicago powiedzial me ze jest "wkurwiony i ma nadzieje ze Trump to wszystko rozpieprzy" i dlatego bedzie glosowal na Trumpa.