Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Co trzeba zrobić, by wygrać z PiS

(4)
Opozycja, aby pokonać PiS, powinna uderzać w miejscach, gdzie obóz władzy czuje się najmocniejszy. Bo tam traci on czujność.
 • 2017-11-23 08:03 | tank

  Zacznijmy od podstaw

  Wielu dziennikarzy karmi tę hydrę, nawet analizując scenariusze jej dekapitacji.
  Po pierwsze- jaka prawica? Dlaczego mechanicznie powtarzają to słowo w stosunku do organizacji klasycznie lewicowej, narodowej (w najgorszym tego słowa znaczeniu), wręcz narodowo-socjalistycznej. Czy wystarczy polerować podłogi kościołów , by zyskać miano prawicowca?
  Po drugie- po co komplementować? Za każdym razem krytyka ich przestępstw jest równoważona natychmiast przez "ale 500+ to super, godność przywrócili itp. No syndrom ofiary zafascynowanej oprawcą w czystej postaci.
  Po trzecie-PiS, a nie Prawo i Sprawiedliwość. Nie należy powtarzać tego oksymoronu. Wystarczy pis , najlepiej brzmi po angielsku.
  Po czwarte- na co to jeszcze nie pozwoli pan Schetyna? Wystarczy już tej smutnej powtarzanki z oczami zagubionego spaniela.Niech szczeka. Miauczenie wzbudza litość, a to nie przyciąga ludzi .
 • 2017-11-23 08:13 | Rogger77

  Re:Co trzeba zrobić, by wygrać z PiS

  A może by tak po prostu zacząć być uczciwym wobec społeczeństwa? Przestać traktować ludzi instrumentalnie? To lepiej pomoże opozycji niż wszelkie piarowe zagrywki.
 • 2017-11-23 11:45 | kaesjot

  Re:Co trzeba zrobić, by wygrać z PiS

  @Rogger - dokładnie tak !!!
  Niech to będzie w końcu sprawny rząd, działający na rzecz dobra wszystkich obywateli państwa a nie tylko nielicznych jego grup a juz "broń Boże" zagranicznych mocodawców.
 • 2017-11-23 15:33 | dixon

  Re:Co trzeba zrobić, by wygrać z PiS

  Dobrze powiedziane ;)