Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Śmierci Piotra Szczęsnego nie można traktować instrumentalnie

(1)
10 listopada Obywatele RP i ich sympatycy spotkali się nie na Krakowskim Przedmieściu, lecz w miejscu samospalenia Piotra Szczęsnego. Publikujemy obszerne fragmenty wypowiedzi Pawła Kasprzaka, lidera ruchu.
  • 2017-11-24 08:36 | woytek

    można z tej niepotrzebnej śmierci stworzyć cykliczne obrzędy ?

    W państwie predendującym do elity państw europejskich trzeba dbać o przestrzeganie racjonalnych norm oceniających niespodziewane wydarzenia zaskakujące opinię publiczną. Niespotykanym w Europie skandalem jest kontynuacja smoleńskich miesięcznic, do 96 miesięcznicy. To jest majstersztyk manipulacji opinią publiczną.
    To samo można zrobić z tragicznym nieporozumieniem, jaką jest śmierć samobójców , którzy się podpalają, kierując sie motywacjami politycznymi, czy religijnymi.
    Można współczuć rodzinie, ale medialne podżeganie do ustanawiania specjalnych wyjątków dla tego typu ekscesu i naśladowania tego czynu jest karygodne.