Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Macierewicz zwalcza szefa Sztabu Generalnego gen. Surawskiego, którego wypromował

(3)
Jeśli zakładnikiem sporu prezydenta i ministra obrony stał się pierwszy żołnierz RP, to dno polskiego konfliktu o armię już niedaleko. Ale szef MON właśnie zdaje się ustępować, a przynajmniej próbuje stworzyć takie wrażenie.
 • 2017-11-25 22:40 | woytek

  A jakim pierwszym uderzeniu na Polskę pisze autor?

  Propaganda nakręcająca emocje zagrożenia wojennego jest marketingowa i osiąga znakomite rezultaty obiążając kosztami "zabawek" polskiego podatnika. Antoni Macierewicz ma niebywałe osiągnięcia na tym polu. Polski podatnik będzie w przyszłości również "zachwycony" wyczynami pana Antoniego, spłacając kredyty zaciągnięte na złom wojenny.
  W Europie XXI wieku dywizjami pancernymi są banki /kredyty/ i surowce energetyczne , cała reszta uzbrojenia /rakiety , czołgi , haubice / jest spełnianiem marzeń chłopców bawiących się ołowianymi żołnierzykami. Polska armia jest szykowana jako Legia Cudzoziemska do wynajęcia przez banksterów do walki w innych krajach. Obecne kierownictwo polityczne ma pełną świadomość przyszłych zadań szykowanych dla polskiego żołnierza, ale wasal banksterów nie ma wyboru i musi realizować to co mu każe globalna elita. Polska armia powinna być sprawna i silna ale podporządkowana polskiemu rządowi, a nie globalnym militartystom, ale żeby tak działać, to trzeba mieć charakter Orbana , a nie polskiego jaśnie pana , który od czasów rozbiorów chętnie wysługiwał się obcym nadzorcom nad polską ziemią.
 • 2017-11-27 12:51 | andrzejowy

  Re:Macierewicz zwalcza szefa Sztabu Generalnego gen. Surawskiego, którego wypromował

  Szopki ciąg dalszy. Kiedy w końcu ktoś zainterweniuje? Czy to jest w ogóle możliwe? Ile lat władzy im jeszcze zostało?
 • 2017-11-28 10:44 | azur

  Re:Macierewicz zwalcza szefa Sztabu Generalnego gen. Surawskiego, którego wypromował

  Oczywista sprawa. Żeby kogoś zwalczać, trzeba go najpierw wypromować.