Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Czy to koniec papierowego pieniądza?

(4)
Papierowy pieniądz wychodzi z mody. Jego fanów czekają coraz dłuższe kolejki, a z niektórych usług bez karty w ogóle nie da się skorzystać.
 • 2017-11-27 17:29 | mrpiotrp

  Płatność kartą vs gotówką

  Lubię anonimowość, dlatego nie przyjdę do restauracji w której muszę (nie mogę, a muszę) płacić kartą. Tak samo płatność w tramwaju za bilet... Ktoś ma mnie śledzić gdzie wsiadam a gdzie wysiadam, o jakiej godzinie itp. ? Nie miewam również w komórce włączonego na co dzień GPSu ani wi-fi. Dziwię się ludziom, którzy lubią tak się wystawiać na jakichś fejsbukach i innych tego typu serwisach.
 • 2017-11-28 16:57 | prenumeratorpolityki

  Artykuł sponsorowany... W Polityce?

  Ehhhh brakowało jeszcze tylko straszenia kleszczami i boreliozą
 • 2017-11-29 14:35 | J.E. Baka

  Re:Czy to koniec papierowego pieniądza?

  @mrpiotrp - niestety mało osób wie, że mimo braku włączonego GPS-u i wifi telefony i tak namierzają swoich użytkowników. Wystarczy być włączonym do sieci telefonii komórkowej.
 • 2017-11-30 15:50 | SAXOFON

  Re:Czy to koniec papierowego pieniądza?

  Zniewolenie społeczeństwa zaczyna się od wymazania z ich świadomości własnej tożsamości.Niegdyś ludzie, zwani więźniami posiadali wyłącznie numer! Teraz również na każdym kroku towarzyszą nam cyferki.Zatem jakakolwiek własność staje się własnością osoby znającej owe cyferki zwane kodami.Tym samym własność nie jest już Kowalskiego czy Nowaka.Ponadto ogłupiane społeczeństwo, mamione promocjami, wydaje bez kontroli własne środki na coś czego zupełnie nie potrzebuje.Dopiero napis "brak środków na koncie" przywołuje uczucie kaca moralnego.Przyzwyczajone społeczeństwo do takowej formy sterowania,niebawem we własnych telefonach będzie otrzymywać informacje o treści "możesz siusiać" lub "puścić bąka". Czy naprawdę bez "plastiku" nie można umiejętnie zarządzać własnymi środkami? Dzięki właśnie posiadanym kontom w bankach,przykładowo nasze lokaty są tak nisko oprocentowane.Dalsze działania,to czipowanie ciała w zamian za darmową kawę na stacjach lub rabat 10% za korzystanie z WC w galeriach.Nie musicie się z tym zgadzać,wystarczy,że inni Was utrzymują w nieświadomości i głupocie.(To moja opinia)