Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Jak władza próbuje wciągnąć policjantów w politykę

(2)
Policja intensywniej zajmuje się ściganiem protestujących przeciwko władzy niż walką z przestępczością. Coraz mniej jest chętnych do takiej służby. Ale są i bardzo gorliwi.
 • 2017-11-28 19:12 | Sylwester Oberżysta

  Konsekwentnie uzupełniać czarną księgę.

  Kaczyński prawdopodobnie nie będzie już żyć więc jemu się nic nie stanie, ale wszyscy pozostali, którzy delektowali się maltretowaniem i poniżaniem obywateli muszą za to odpowiedzieć. Trzeba ich skarżyć żeby wiedzieli, że to nie za kilka czy kilkanaście lat odpowiedzą za bezprawie ale sądy już teraz orzekną kary.
 • 2017-11-30 11:15 | tank

  Re:Jak władza próbuje wciągnąć policjantów w politykę

  Kaczyński jest w trakcie popełniania rozszerzonego samobójstwa. Jemu wszystko jedno.
  Pan generał Rapacki przespał 2 lata , mógł dokumentować wcześniej, ale dobrze , że zaczął.
  My wszyscy powinniśmy powtarzać policjantom, żołnierzom (nie warto tylko tym od 500+karabin , bo to prywatne bojówki Antka)i urzędnikom- dokumentujcie, nagrywajcie, skanujcie. Niech bandziory milicyjne się boją. Policjanci natomiast powinni stopować psychopatów i nie okazywać nadgorliwości.
  Policja zrujnowała 25 lat pięknej służby i stała się ponownie "bijącym sercem partii".
  Wstyd!!!!!!!!!!!!!!!