Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Dziennikarze i komentatorzy się dziwią.

(1)
2017-11-29 15:31 | artur702
Jak to jest? W wielu dziedzinach naszego życia społecznego, w armii, w szkolnictwie, w kulturze, w środowisku naturalnym, w służbie zdrowia, w systemie prawnym, w sądownictwie, w polityce zagranicznej i w gospodarce sprawy postępują w bardzo złym kierunku. Zamiast naprawiać psują, dezorganizują, paraliżują i niszczą, a Jarosław Kaczyński nie interweniuje, nie wymienia ministrów na lepszych. Otóż pragnę Państwu zwrócić uwagę, że w Waszych ocenach wychodzicie z błędnego założenia, że Jarosław Kaczyński działa w dobrej wierze dla Polski i chce dobrze. Otóż nie działa w dobrej wierze i chce jak najgorzej. O to mu właśnie chodzi. O maksymalne zniszczenie Polski i Polaków, których szczerze nienawidzi. Jeśli wreszcie przyjmiecie Państwo taki pewnik w swojej analizie, przestaniecie się dziwić. O to chodzi.