Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Uczelnie powinny odbierać dyplomy łamiącym prawo.

(1)
2017-11-29 16:37 | artur702
Polskie uczelnie na wydziałach prawniczych przyznają dyplomy prawników na podstawie wiedzy teoretycznej przedstawionej przez ich absolwentów w pełnym cyklu złożonych egzaminów. Bardzo wielu tych absolwentów w życiu praktycznym łamie prawo oraz Ustawę Zasadniczą jaką jest Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej. Nie zdali egzaminu w praktyce i nie nadają się na prawników. Uczelnie powinny wziąć na siebie odpowiedzialność za swoich absolwentów i wycofać przyznane takim ludziom dyplomy. Jest to ich obowiązek obywatelski. Nie ma miejsca wśród elitarnej społeczności prawników na ludzi łamiących prawo, bo to zwyczajni przestępcy.