Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Korea Północna dołączyła do jądrowych potęg? Eksperci USA są w szoku

(5)
Reżim Kim Dzong Una ogłosił, że dysponuje technologią, która pozwala mu nazywać się państwem nuklearnym. Czas tego oświadczenia nie jest przypadkowy.
 • 2017-11-30 08:45 | sickboy

  Polityka Trumpa wzgledem Korei Pln

  Polityka Trumpa wzgledem Korei Pln nie jest gorsza niz poprzednich przywodcow. Prosze podac przyklady co "dobrego" zrobili poprzednicy?
  (Nie cierpie Trumpa ale podsumowanie ze Trump nie radzi sobie z Korea wydaje sie byc duzym uproszczeniem)
 • 2017-11-30 10:28 | Widoknamorze

  Re:Korea Północna dołączyła do jądrowych potęg? Eksperci USA są w szoku

  A Pan redaktor znowu krytykuje Trumpa. A ekipa ktorego prezydenta miala pomysl na KRLD, Clintona?, Busha? Wypdadlo na Trupma, ze maja swoja born nuklearna. Przeciez nie zbudowali swojego programu w ciagu ostatniego roku De facto, to wlasnie Trump moze najmniej zrobic. Wiecej mogli jego porzednicy ale nie zrobili nic. A chinksi parasol caly czas oslania Kima.
 • 2017-11-30 19:36 | jakowalski

  Re:Korea Północna dołączyła do jądrowych potęg? Eksperci USA są w szoku

  Panie Redaktorze,
  W Polsce też ludzie żyją na ogół marnie. GUS podał ostatnio medianę zarobków miesięcznych za rok ubiegły czyli 2016, a wynosi ona zaledwie 3510 zł brutto. Jeszcze niższa jest dominanta płac, czyli najczęściej wypłacana pensja, która wynosi zaledwie 2074 zł brutto, a to jest znacznie poniżej 2 tysięcy zł netto „na rękę”. Nawet mocno zawyżone przez garstkę najlepiej zarabiających średnie wynagrodzenie wynosi w Polsce tylko 4346 zł brutto, czyli niespełna 3100 zł na rękę. Należy tutaj oczywiście przypomnieć, że te pensje dotyczą tylko umów o pracę i firm, które mają więcej niż 9 pracowników, a więc realna sytuacja jest jeszcze gorsza.
  W Korei Północnej przeciętni ludzie żyją zaś mniej więcej tak jak w Polsce, tyle że nie są oni tak zadłużeni jak Polacy. Poza tym, to Korea Północna, w odróżnieniu od Polski, ma swój własny przemysł, swoją własną naukę i swoją własną myśl techniczną i na dodatek swoją własną broń jądrową i swoje własne środki jej przenoszenia, a więc jest ona państwem na 100% niepodległym, w odróżnieniu od Polski, pozostającej pod obcą (natowską i unijną) dominacją. Z Polski także ucieka się zagranicę aby lepiej żyć, tyle że legalnie, jako że państwo polskie od roku 1990 nie jest w stanie zapewnić pracy swoim własnym obywatelom. Tym też się różnimy na minus od tej, „niedobrej”, gdyż antyamerykańskiej Korei Północnej.
 • 2017-11-30 23:25 | Slawczan

  Re:Korea Północna dołączyła do jądrowych potęg? Eksperci USA są w szoku

  Pozostaje leninowskie pytanie ,,Co robić?".
  Pomawianie Trumpa o nieudolność...hmm. Owszem, żalosną jest ta jego eskalacja groźnych słów i takich min i gestów ale żaden z jego poprzedników także nie znalazł POZYTYWNEGO ROZWIĄZANIA problemu tego bandyckiego reżimu.
  Obecnie jest to jasny komunikat dla wszystkich bandyckich reżimów tego świata: chcesz robić co chcesz - załatw sobie atom.
  Niewątpliwymi współwinnymi są Chińczycy - róznica jest taka, że gdyby np. Tajwan zdecydował zapewnić sobie bezpieczeństwo tą metodą to bez wzgledu na koszty Chiny by wypaliły czarną dziurę w jego miejscu i gwizdały by sobie z ,,oburzonych tłitów" światowych przywódców.
 • 2017-12-04 14:08 | jakowalski

  Re:Korea Północna dołączyła do jądrowych potęg? Eksperci USA są w szoku

  Slawczan
  Przez „bandycki reżim” rozumiesz oczywiście władze USA, winne agresji na takie państwa jak np. Korea, Wietnam, Kambodża, Laos, Kuba, Panama, Irak, Afganistan, Libia i ostatnio Syria.