Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Jakim prawem CBA nachodzi byłego dyrektora Muzeum II Wojny Światowej?

(4)
Wizyty CBA w domu uznanego historyka nie sposób traktować jako działania rutynowego. Odpowiedzią na ostentację agentów musi być egzekwowanie przez obywateli, by funkcjonariusze jednak wypełniali procedury. Zawsze, wszędzie i wobec każdego.
 • 2017-11-30 13:50 | Tanaka

  Bezczelność służb policyjnych

  jest tylko (aż, obojętne) - bezczelnością miecza.
  Bezczelność, co jest wyrażeniem tylko kolokwialnym, jest dalej: jest nią zamordyzm pisoidów.
  Pytać "jakim prawem?" to dziś już to samo, co pisać na Berdyczów niegdyś. To putanie retoryczne, bez skutków. Co właśnie oznacza, że mamy państwo bezprawia, państwo zamordystyczne i policyjne.
  Będzie bardziej, co do tego nie miejmy złudzeń. Jeśli dalej będziemy na to pozwalać, a do dziś włącznie pozwalamy.
 • 2017-11-30 16:04 | zbig49

  Re:Jakim prawem CBA nachodzi byłego dyrektora Muzeum II Wojny Światowej?

  Takie postepowanie jest ohydne i służba ta po powrocie do normalności powinna być rozwiązana i nie chodzi tylko o to karygodne zdarzenie, ale za całokształt działań, których się dopuścili w przeszłości, w zdecydowanej większości "szyte" na zamówienie polityczne. Jeśli dojdą do władzy przyzwoici ludzie, szanujący prawo i kochający Naszą Ojczyznę to bezwzględnie powinni tak zadziałać i to zrobić, bo inaczej to Polska będzie grzęzła w odmętach absurdu, bezprawia i dyktatury.
 • 2017-11-30 20:03 | Aspiryna

  Re:Jakim prawem CBA nachodzi byłego dyrektora Muzeum II Wojny Światowej?

  Za czasow PRL w podobny sposob wpraszali sie tzw. "smutni panowie".
  A obecna wladza pelnymi garsciami czerpie z PRl-owskich wzorow!
 • 2017-11-30 21:34 | JanKalema

  Re:Jakim prawem CBA nachodzi byłego dyrektora Muzeum II Wojny Światowej?

  Może w końcu dotrze do Polaków prawda, że Polska to już kraj okupowany, kraj głupich ludzi i cwaniaków. Polską rządzi kadra watykańska (co widać) za pomocą faszystowskiej PiS. Wiele jest przesłanek, że i Rosja miesza tu też palce. Jest już gorzej niż za początkowych lat hitleryzmu. Tam była odrębna policja kryminalna i Gestapo - policja polityczna. U nas polityczne jest polityczne CBA jak i cała Policja i Służby. Sądy były niezależne, u nas już pisowskie.
  Hitler tworzył rząd narodowy, nasi okupanci niszczą Polskę na całego. Trzeba wyrwać ją z Unii, poddać pod protektorat Rosji, i można spokojnie budować Nowe Państwo Kościelne Bożej Miłości, Prawdy i Szczęścia.