Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Mizerski na bis

(1)
Czy władza uważniej przyjrzy się Cyganom, aby ustalić, kto za nimi stoi?
  • 2017-11-30 18:36 | marilla

    zaczac sie bac?

    Teraz dopiero? Ten infantylny starzec i jego apostolowie to najgorsze wampiry jakie mozna spotkac na swiecie. Oni buduja jeden wielki oboz koncentracyjny dla kobiet, innych wyznan niz KK, niewygodnych predzej czy pozniej intelektualistow, innych orientacji seksualnych niz... w zasadzie pozostaje tylko celibat? Czy Polska wycofala dyplomatow z Korei Polnocnej?