Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

klauzula sumienia

(1)
2017-12-01 15:16 | Obama spod Laden
Proponuje klauzule sumienia dla wszystkich zawodów, np. dla sprzedawców telewizorów. "Oglądasz pan pornolki w tv?" - jeśli tak, to telewizorka nie sprzedam. A może bzykasz pan panienki na tylnym siedzeniu samochodu? No, to autka pan nie dostaniesz. I tak można w nieskończoność.
Każdy ma inne sumienie i gdzie indziej ulokowane.
Trzeba w przepisach podać wyraźnie, że chodzi o brudne sumienia katolików rzymskich i to zamieszkałych na terenie Rzeczpospolitej Polskiej, gdyż katolicy w innych krajach mają jednak nieco inne sumienia. Franiszek, ich papież - też.
Prostactwo i prymityw godne średniowiecznych inkwizytorów. No, ale wazne, że w Sejmie wisi krzyż, a szkółkach religia obowiązkowa.