Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Czy tym tweetem Szydło żegna się ze stanowiskiem premiera?

(7)
Bez względu na wszystko najważniejsza jest Polska. Dbająca o rodzinę i wartości, bezpieczna – napisała w nocy na Twitterze Beata Szydło.
 • 2017-12-05 09:08 | instaler

  Tweet Szydło

  Wydaje się, że może to być sonda wypuszczona w celu zbadania nastrojów ...
 • 2017-12-05 10:43 | Franek Śmigło

  Re:Czy tym tweetem Szydło żegna się ze stanowiskiem premiera?

  Dziwne są wasze reakcje.
  Co obchodzi normalnych ludzi wpis baby ze wsi .Ona uważa że tworzy przykład dla Europy i Świata (chyba procederem zawłaszczenia ponad 20 mln zł na szkołę widmo beatki szydło).
  To zwykła banda pokurczy niszczących państwo polskie.Niebawem przyjdzie czas że pójdą do jednego wora.
  Pozdrawiam
 • 2017-12-05 11:05 | Obserwer

  Dewastacja pozycji premiera na rzecz knowań, uleglości i chorych wyobrażeń

  To niewątpliwe osiągnięcie tego bytu politycznego obecnych czasów uprawy polityki na zagonie niewiedzy, głupoty, tępoty chronicznej i z pokolenia na pokolenia przekazywanej genetycznie, braku poczucia odpowiedzialności za ten kraj pełen sprzeczności o poziomie poczucia wartości rodem przepitego dogłębnie widziadła będącego tylko czasem w brzegu tzw. trzeźwości.

  Dewastacja konstytucyjnego organu jako urzędu premiera w ramach widzi mi się jednego osobnika w otoczeniu wasali, którzy wczorajszym dniem udowodnili swoje poddaństwo idąc gęsiego do panny Basieńki , od której to ,w ich mniemaniu, zależy ich stopień bycia obejrzanym posłuchanym czy wysłuchanym przed obliczem, od którego bledną i trworzą się w swym wasalskim bycie.

  Farsa na motywach komedii rodem z Polski Ludowej, do przełknięcia , gdyby to nie dotyczyło nas wszystkich, którzy u cioci Basi na imieninach nie byliśmy , aby liczyć czy być później traktowanym z należytym szacunkiem i godnością obywatela Polski, w imieniu którego premier i pozostali muszą bić pokłony w sekretariacie "sali tranowej" w celu uzyskania dostępu do ucha prezesa.
  Gdyby jako obywatele nie musieć wysłuchiwać innej, z zburzeniami osobowościowymi, posłanki krzyczącej o faszystach do drugiego posła z wyboru na odsiedzeniu na tzw. komisji ds. tzw. sprawiedliwości i tzw. praw człowieka w budynku, pod kierownictwem autentycznego prokuratura z Polski Ludowej , gdzie kiedyś był Sejm RP jako władza ustawodawcza, a teraz jest to budynek scen do uprawiania różnorakiego rodzaju sztuki z przegięciem na tragi-komedię.
  Te sceny pokazują do jakiego kultu "konia" doszliśmy w kilkanaście miesięcy w tzw. chrześcijańskiej Polsce pod skrzydłami tzw. funkcjonariuszy publicznych całkowicie zwiedzonych dobrem pozornym.
 • 2017-12-05 11:22 | turkmen

  Re:Czy tym tweetem Szydło żegna się ze stanowiskiem premiera?

  ..tylko nowe wybory moga wybrac nowego premiera ,dzis kazdy nowy premier z PIS to nic nowego bo i tak rzadzi prezes !!
 • 2017-12-05 11:39 | Laclos

  Re:Czy tym tweetem Szydło żegna się ze stanowiskiem premiera?

  A czy to jakaś znaczaca różnica poza tym, ze pan Morawiecki lepiej się prezentuje i zna jakies jezyki...Dla wizerunku Polski za granicą tym gorzej, jeszcze ci z Zachodu uznaja, ze idzie tutaj ku lepszemu
 • 2017-12-05 15:11 | alamakotalive

  Re:Czy tym tweetem Szydło żegna się ze stanowiskiem premiera?

  Dobra strona dobrej zmiany?
 • 2017-12-05 15:35 | Kazimierz K

  Re:Czy tym tweetem Szydło żegna się ze stanowiskiem premiera?

  W powyższych wpisach ujawnia się całkowity brak refleksji, sumienia i odpowiedzialności, jak i co zostało wykonane za poprzednich rządów.
  Należy zawsze walczyć o państwo prawa, dopóki nie zostaną usunięte przyczyny wszelkich nieprawidłowości, defraudacji, bezprawia i bezczelnego okradania państwa i społeczeństwa. Po co komu takie państwo z demokracją parlamentarną w którym osoby które dopuściły się tego rodzaju przestępstw, lub czynnie wspierają takie teoretyczne państwo i nadal mają wpływy, lub ponowną szansę dorwania się do władzy.
  Z tego kierunku niestety tylko można spodziewać się najgorszego (z "worem włącznie"), co dobitnie potwierdzają również powyższe wpisy.