Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Recenzja filmu: „Najlepszy”, reż. Łukasz Palkowski

(1)
Film o walce stoczonej ze sobą i światem.
  • 2017-12-05 15:01 | Magda_M_12

    "Najlepszy" - recenzja

    W 100% zgadzam się z recenzją. "Najlepszy" jest filmem świetnym, bardzo dobrze zagranym, z rewelacyjną obsadą, a historia Jerzego Górskiego opisana jest w sprawny, wciagający sposób. I udało się twórcom uniknąć zbędnego koloryzowania, dramatyzowania i patosu, nawet w scenach, gdzie Górski walczy ze swoimi demonami, widzianymi w lustrze jako alter ego.